garážové brány - ako vybrať garážovú bránu - garážové dvere a vráta

Na Slovensku sa predáva niekoľko typov garážových dverí
ako správne vybrať garážové dvere? Diskusia, typy, triky, rady.

Garážové brány HORMANN patria medzi najkvalitnejšie na svete

Kupujte kvalitu originálu - garážové dvere HORMANN
Kvalita a bezpečnosť, vzhľad a komfort. Premyslená technika garážových brán vďaka 50- ročnému know-how vo výrobe brán a pohonov. Veľká rozmanitosť motívov garážových brán vhodných ku každej architektúre. Toto Vám ponúka len originál - originálna výklopná brána Berry Hörmann.


Brána a domové dvere v harmónii s exkluzívnou dizajnovou líniou Hörmann
Jedinečným spôsobom Vám to umožňuje dizajnový program toíhoto svetoznámeho výrobcu. Ak bol doteraz jedinou "vizitkou" vchod do domu, môže rovnakým spôsobom pútať aj Vaša garáž.

Sekcionálne garážové brány Hörmann znamenajú know-how veľkej medzinárodnej značky overenej desaťročím. Sekcionálne brány Hörmann sú vyrobené z vysoko kvalitného materiálu, vynikajúco spracované a ponúkajú najvyššiu mieru komfortu ich ovládania a spoľahlivosť všetkých funkcií.

Elegantné sekcionálne brány Hörmann sa otvárajú vertikálne nahor. Tak získate viac miesta pred a v garáži - a máte voľný celý prejazd.
Sekcionálne brány sa hodia vždy sú ideálne pre dodatočnú modernizáciu.
Automatické brány Hörmann sa ovládajú jednoducho ako Váš televízor. Jediné stlačenie tlačidla, a Vy vojdete do garáže,chránený za každého počasia.

Dizajnové oceľové brány
S dizajnovou líniou Hörmann prepožičiate Vášmu domu a garáži celkom osobitý znak a pozdvihnete ho zo všednosti.Vďaka mnohým variantom stvárnenia so štýlovo aranžovanými prvkami sú dizajnové brány obzvlášť v kombinácii s dizajnovými domovými dverami Hörmann atraktívnym pútačom.

Dizajnové garážové brány HORMAN s výplňou z masívneho dreva
Pri týchto exkluzívnych bránach zo severského smreku a Hemlocku sa spájajú remeselnícke vedomosti s umeleckým frézovaním motívu. To sú brány z masívneho dreva, ktoré priťahujú pohľady. Sériovo sa dodávajú s pohonom, pretože madlo na bráne by rušilo pekný vzhľad brány.

Jedno- a dvojstenné oceľové brány
Prispôsobte Vašu garážovú bránu optimálne architektúre Vášho domu. U firmy Hörmann máte veľký výber z atraktívnych prelisových a kazetových motívov. Malá (S), stredná (M), a veľká (L).

Máte na výber medzi jednostennými bránami LTE, ideálne pre samostatne stojace garáže, ktoré nepotrebujú zateplenie a dvojstennými zateplenými bránami EPU/LPU, ktoré Vám ponúkajú ešte viac stability a tichý chod.

Vedľajšie garážové dvere Hörmann
Vedľajšie dvere sú veľmi praktické, ak chcete rýchlo vybrať z garáže napr. nástroje do záhrady alebo bicykle, bez toho, aby ste museli otvoriť garáž.

Vedľajšie dvere Hörmann sú absolútne vzhľadovo rovnaké k bránam Hörmann.
Príklad vľavo ukazuje veľmi pôsobivo, ako harmonicky pôsobia kazety na bráne a vedľajších dverách.
Výhoda dizajnu, ktorý Vám ponúka firma Hörmann pri všetkých ostatných kombináciách sekcionálna brána/dvere.

Aj vy používate doma garážové brány HORMANN? Aké máte skúsenosti?